RN73H2BTTD1201F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1201F25
JLCPCB Part #
C2540799
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS