WK73R2JTTE1004F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1004F
JLCPCB Part #
C4238220
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS