HV732ARTTD9313D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732ARTTD9313D
JLCPCB Part #
C6209806
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS