WK73R2HTTE6801F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2HTTE6801F
JLCPCB Part #
C4288303
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS