RN73H2BTTD5623F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5623F100
JLCPCB Part #
C2543451
Description
250mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS