RN731JTTD5491D100
MFR.Part #
RN731JTTD5491D100
JLCPCB Part #
C4281132
Description
-55℃~+155℃ 5.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS