RN731JTTD3901B10
MFR.Part #
RN731JTTD3901B10
JLCPCB Part #
C4108649
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS