WK73R2HTTE184J
MFR.Part #
WK73R2HTTE184J
JLCPCB Part #
C4077695
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS