RN73R1JTTD9531F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9531F25
JLCPCB Part #
C3972069
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS