WK73R2HTTE1783F
MFR.Part #
WK73R2HTTE1783F
JLCPCB Part #
C4175516
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS