RN731JTTD9531A05
MFR.Part #
RN731JTTD9531A05
JLCPCB Part #
C3967672
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS