RN73H1ETTP62R0B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP62R0B25
JLCPCB Part #
C3950256
Description
-55℃~+155℃ 62Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS