WK73R2HTTE101J
MFR.Part #
WK73R2HTTE101J
JLCPCB Part #
C4028055
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS