RN73R2BTTD4021C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4021C25
JLCPCB Part #
C2547960
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS