RK73B1FRTTBL160G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL160G
JLCPCB Part #
C3961991
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS