WK73R2BTTD7683D
MFR.Part #
WK73R2BTTD7683D
JLCPCB Part #
C5831258
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 768kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS