RN731JTTD2611C10
MFR.Part #
RN731JTTD2611C10
JLCPCB Part #
C4173146
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS