WK73R2BTTD6190D
MFR.Part #
WK73R2BTTD6190D
JLCPCB Part #
C7149883
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 619Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS