RN732ATTD4812B50
MFR.Part #
RN732ATTD4812B50
JLCPCB Part #
C4069432
Description
-55℃~+155℃ 100mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS