WK73R2BTTD560J
MFR.Part #
WK73R2BTTD560J
JLCPCB Part #
C7149871
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 56Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS