WK73R2BTTD4531F
MFR.Part #
WK73R2BTTD4531F
JLCPCB Part #
C7389906
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS