RN73R1JTTD2741B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2741B25
JLCPCB Part #
C3969961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS