WK73R2BTTD2941F
MFR.Part #
WK73R2BTTD2941F
JLCPCB Part #
C7389868
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.94kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS