RN73H1ETTP6201D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6201D50
JLCPCB Part #
C2516006
Description
6.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS