RK73H1ETTP1023D
MFR.Part #
RK73H1ETTP1023D
JLCPCB Part #
C2576138
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS