WK73R2BTTD223J
MFR.Part #
WK73R2BTTD223J
JLCPCB Part #
C7149729
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS