RN73H1JTTD1650C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1650C50
JLCPCB Part #
C3992846
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS