WK73R2BTTD1912F
MFR.Part #
WK73R2BTTD1912F
JLCPCB Part #
C7389834
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS