RN732BTTD3241F25
MFR.Part #
RN732BTTD3241F25
JLCPCB Part #
C4057482
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS