WK73R2BTTD1433F
MFR.Part #
WK73R2BTTD1433F
JLCPCB Part #
C5831087
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS