RN732ATTD1062C50
MFR.Part #
RN732ATTD1062C50
JLCPCB Part #
C4301815
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS