WK73R2BTTD1303D
MFR.Part #
WK73R2BTTD1303D
JLCPCB Part #
C6326108
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS