SR732BTTD4R02F
MFR.Part #
SR732BTTD4R02F
JLCPCB Part #
C2600017
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS