SG73P2ETTD3740F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3740F
JLCPCB Part #
C4090429
Description
-55℃~+155℃ 374Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS