SG73P2BTTD6341D
MFR.Part #
SG73P2BTTD6341D
JLCPCB Part #
C3946063
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS