WK73R2BTTD1052F
MFR.Part #
WK73R2BTTD1052F
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS