WK73R2ATTD6981F
MFR.Part #
WK73R2ATTD6981F
JLCPCB Part #
C4110674
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.98kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS