RN73H2ETTD1503B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1503B50
JLCPCB Part #
C4103166
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS