WK73R2ATTD51R1F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R2ATTD51R1F
JLCPCB Part #
C4344553
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS