WK73R2ATTD5101F
MFR.Part #
WK73R2ATTD5101F
JLCPCB Part #
C4336618
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS