RN73R2ETTD2490F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490F100
JLCPCB Part #
C2605818
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS