WK73R2ATTD431J
MFR.Part #
WK73R2ATTD431J
JLCPCB Part #
C4115064
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 430Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS