RN73H2ETTD1913C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1913C50
JLCPCB Part #
C4085760
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS