WK73R2ATTD392J
MFR.Part #
WK73R2ATTD392J
JLCPCB Part #
C4263713
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.9kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS