RK73G2BRTTD2370F
MFR.Part #
RK73G2BRTTD2370F
JLCPCB Part #
C6396655
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS