WK73R2ATTD334J
MFR.Part #
WK73R2ATTD334J
JLCPCB Part #
C4150556
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS