RK73H3ATTE10R2D
MFR.Part #
RK73H3ATTE10R2D
JLCPCB Part #
C6649773
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS