WK73R2ATTD23R2F
MFR.Part #
WK73R2ATTD23R2F
JLCPCB Part #
C4113905
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS