RN73H1ETTP56R9F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R9F25
JLCPCB Part #
C2513867
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS