WK73R2ATTD223J
MFR.Part #
WK73R2ATTD223J
JLCPCB Part #
C4231525
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS